Preview Mode Links will not work in preview mode

Podcast o práci

May 6, 2024

Tenti díl Podcastu o práci je především o umělé inteligenci. Povídala jsem si o ní s inteligencí lidskou (zatím ještě), a to s José Kadlecem, který je expertem na technologie, a to především v  oblasti náboru.

V podcastu se dozvíte úplné základy o umělé inteligenci, abychom pochopili co to AI...


Apr 10, 2024

V tomto dílu Podcastu si povídám s Pavlou Táborskou, spoluzakladatelkou značky Autenticky, která pomáhá ve firmách podporovat well-being, odolnost a duševní zdraví zaměstnanců.

Pavla vysvětluje, co well-being skutečně znamená, a ukazuje nám, jak můžeme v každodenním životě rozpoznávat a...


Mar 12, 2024

Marie Froulíková je zakladatelka inovativních projektů, které mají ambici změnit pohled na vzdělávání, pracovní trh a duševní zdraví mladých lidí. Marie se v Podcastu o práci podělila o své zkušenosti s generací Z. Zároveň popisuje své projeky, které pomáhají mladým lidem, jako je Kamdu a...


Feb 21, 2024

Přemýšlíte o kariérní změně nebo chcete více proniknout do IT světa? Pořád ale máte trošku strach, že IT není pro vás? Ondřej Hanuš, Chief Digital Officer GoodCallu, vám v Podcastu o práci vysvětlí, jak s tímto krokem jednoduše začít díky projektu ITjede.

Co je to ITjede?

ITjede je projekt,...


Jan 30, 2024

V tomto díle podcastu si poslechněte Petru Bouškovou, koučku a expertkou na prezentační dovednosti alias "prezentační hurikán." Petra nás provází světem efektivního prezentování, rozplétá stereotypy a otevírá dveře k unikátnímu přístupu v komunikaci. Zjistěte, jak mohou být úspěšnými...